Jak zachować

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki którym zostaniesz się silna i oryginalna!

Prasóweczki

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim staniesz się wartościowa i droga! Próbowałaś już diet, planów treningowych, kalkulatorów kalorii, naturalnych produktów zdrowotnych lub superpigułek, jakie był Ciż wesprzeć w utracie wagi? Jeżeli tak, wówczas nie jesteś taż.

Jak zachować smukłą sylwetkę? Trzy porady, dzięki jakim staniesz się wartościowa i droga!

Według zrealizowanych w Polsce badań, ponad 80% osób chcą schudnąć i mało 70% nie jest dumna ze znajomej budowy i czuje presję, aby zrzucić kilka kilogramów. Dzieje się właściwie nie bez sensu: wiemy, że nadmiar kilogramów może zwiększyć ryzyko chorób serca, cukrzycy, podwyższa ciśnienie krwi i tworzy inne choroby. Analiza naukowa opublikowana w czasopiśmie medycznym Lancet, z lutego 2008 r., powiązała nadmiar masy ciała z 20 innymi rodzajami nowotworów, w niniejszym nowotworami endometrium i pęcherzyka żółciowego. Na szczęście wygrana w bitwie o małą sylwetkę prawdopodobnie być przyjemniejsza, niż myślisz. Przeczytaj nasze wskazówki i zastanów się, czy któraś z przytoczonych przez nas przyczyn nie przebywa na granicy do korzystania szczupłej sylwetki!

depilacja woskiem 750

Zapomnij o ekstremalnych dietach
Potrafiło się wydawać, że im trochę jesz, tym już otrzymasz własny cel. Jednak dzieje się zupełnie inaczej: ciało działa na bliską utratę masy, spalając kalorie mniej efektywnie i ukrywając je jak tłuszcz. Zbyt restrykcyjne diety mogą jeszcze wywołać zachcianki żywieniowe, które przyczyniają się do powstania efektu jojo. Każdy plan żywieniowy, który obiecuje, że wydasz wysoce niż jeden do dwóch kilogramów tygodniowo bez ćwiczeń jest może krótkotrwały w zyskach. Rozważ zainwestowanie w indywidualnie stworzony dla Ciebie, przez certyfikowanego dietetyka, jadłospis. Wbrew pozorom że się wtedy okazać, że chudnięcie może nic nie zbiera się z odmawianiem sobie posiłków!

zobacz również Wolno obrotowa opinia

Zrównoważ spalone i zjedzone kalorie
Funkcjonujesz na siłownię kilka razy w tygodniu? Pamiętaj, że 30 minut ćwiczeń kardio nie jest bezpłatną przepustką do objadania się. Według badań fundacji International Food Information Council z 2007 roku, zaledwie 10 procent Amerykanów znało liczbę kalorii, jakie powinni spożywać każdego dnia a tylko 44 procent miało jakieś zdanie na fakt zrównoważonej diety i pracy fizycznej. Czy wiesz ile dokładnie kalorii zjadasz, a ile spalasz? Rozważ zainwestowanie w inteligentną aplikację na smartfona lub specjalny zegarek do śledzenia kalorii, aby na bieżąco śledzić energię tworzoną i spalaną.

Zrezygnuj z soli
Naukowcy z Uniwersytetu w Helsinkach spekulują, że wywołane solą pragnienie doprowadza nas do zwiększenia liczb spożywania słodzonych napojów. Suche gardło nawilżaj wodą lub niesłodzonymi napojami i ograniczaj sól w spożywanych posiłkach. Do złych stron spożywania soli, poza najczęściej wymienianym nadciśnieniem tętniczym, należy również zatrzymywanie zbędnych ilości wódki w systemie, co prowadzi m.in. wahaniami wagi, uczuciem zmęczenia i minusie energii, a dodatkowo niedogodnościami wizualnymi: opuchniętymi kostkami, stopami i stopami i obrzękiem twarzy, brzucha i bioder.
zobacz również Zdrowa i ładna

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments