Abonament dla firm- Inpost

Inpost paczkomat Trzebiatów tel: 730 608 208

Zachodniopomorskie

W nowych czasach większość ludzi robi zakupy przez internet. Jest zatem bezpieczne przede każdym ze powodu na gamę towarów natomiast ich charakterów, które możemy odszukać w budowy. Parę kliknięć, pieniądze wychodzą z konta, a teraz jutro paczka z drogim przedmiotem otrzymuje się w naszych rękach. A toż wszystko bez toczenia się z łóżka! Jest zatem idylla dla starych klientów. Większość sklepów internetowych oferuje kilka opcji przesyłu paczki do klienta. Najpopularniejszym sposobem przekazu paczek były się ostatnio Paczkomaty InPostu.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Innowacyjna firma, jaką jest InPost, wychodzi naprzód potencjalnym klientom. Oferuje specjalne abonamenty dla firm, dzięki którym mogą one zachować na wysyłce paczek, a taż firma kurierska zyskuje stałego klienta. Same plusy! Dodatkowo, jeśli gość nie jest do tyłu przekonany co do grupy pracy pracowników InPostu, może dostać abonament na etap próbny. Je on 150 przyjemnych i stanowi dodatkowe oddanie go do tyłu 3 okresu rozliczeniowego. Jest zatem wyjątkowo dobra możliwość dla przedsiębiorców, którzy dopiero wkraczają na bazar natomiast nie wiedzą, jaki będzie zbyt na konkretny produkt. Abonament próbny nosi nazwę MicroFirma, a za paczkę Paczkomatową zapłacimy od 8,99 zł, a za kurierską od 11,77 zł. Im bardzo paczek zostanie wysłanych, tym wartość pojedynczej paczki będzie lżejsza.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Umowa taka ma zarówno przesyłki wytwarzane przez kurierów do Paczkomatu, kiedy a też dowożone bezpośrednio pod adres zamawiającego. InPost gwarantuje stałą cenę przez wszystek czas trwania umowy, a dodatkowo zapewnia, że aż 95% paczek dotrze do klienta już kolejnego dnia. Jest zatem zwłaszcza dobre w momencie przedświątecznym, gdzie szybka wysyłka że być na siłę złota. Powody te tyczą się wszystkiego z abonamentów.

Abonamenty są podzielone na żyjące 12 i 24 miesiące. Mali Firma 300 na 12 miesięcy kosztuje 300 zł. Możemy złożyć w jej konstrukcjach 20-50 paczek miesięcznie. InPost poświęci ją przedsiębiorcom, którzy dopiero stawiają pierwsze etapy w e-commerce. Paczki kurierskie już od 11,70, a Paczkomatowe od 8,94.

Midi Firma 600 na 12 miesięcy kosztuje 600 zł i istnieje możliwość wysłania nim 50-100 paczek na miesiąc. Paczki kurierskie wyniosą od 11,29 wzwyż, a Paczkomatowe od 8,69 wzwyż. Największym abonamentem niededykowanym, świadczonym przez InPost jest Maxi Firma 1200. 1200 złotych kosztuje wysłanie od 100 do 200 paczek miesięcznie. Paczkomatowe kosztują od 8,56, a kurierskie od 10,71.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Abonamenty na 24 miesiące są dwa. Ważny to Małe Firma 300 (dla wysyłających 20 – 50 paczek miesięcznie), a inny to Midi Firma 600 (50-100 paczek miesięcznie). W głównym przypadku paczki Paczkomatowe kosztują od 8,58, a kurierskie od 11,23. W kolejnym przypadku ceny dla paczek Paczkomatowych zakładają się od 8,54, a paczek kurierskich od 10,84.

Wszystkie dane powyżej ceny są cenami netto. Abonament można zwiększyć w przyszłości, jeśli firma wciąż będzie się rozwijać. Każda kolejna paczka wysłana ponad limit kosztuje tyle, co w cenniku. Dodatkowo, przedsiębiorcy posiadający abonament otrzymują promocyjne ceny na usługę ceny za pobraniem. InPost każdemu przedsiębiorcy oferuje dedykowaną, dostosowaną do jego potrzeb opiekę przed sprzedażową, a ponadto możliwość mienia z podjazdów kurierskich w pewnym momencie, w relacji od potrzeb. Opłata za paliwo jest wyjątkowo wliczona w sumę abonamentu, nie powinien się martwić o ukryte koszty.

Pomimo bycia w bliskiej ofercie aż sześciu możliwości wyboru abonamentu, InPost jest założony także na styk z ważniejszymi klientami. Aby osiągnąć swoją ofertę abonamentu, należy umówić się z firmą. Na karcie internetowej umieszczony został formularz kontaktowy. Można także wziąć z punktu infolinii. Wybranie abonamentu stanowi wyjątkowo przystępne – wystarczy wpisać na kartę InPostu w zakładkę z abonamentami, po czym wybrać najbardziej pasujący. Po podaniu danych kontaktowych, wpisaniu firmy i numeru NIP firmy, przechodzimy do podsumowania oraz do płatności. Okresem rozliczeniowym jest miesiąc. Wszystko można załatwić bezpiecznie, przez internet.

Abonament dla firm- Inpost paczkomat Karlino

Zobacz również Abonament Dla Firm- Inpost

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments